aesthesir@gmail.com

Prosto nie znaczy łatwo, bo rzeczywistość to technologia iluzorycznego dualizmu, łapiesz?

Overcast Clouds, 12°C

Ul. Grenadierów 14, 04-062 Warszawa, Polska

Żadne pisane słowo nie zmieni Twojej rzeczywistości.

W dzisiejszych czasach istnieją już poradniki dotyczące wszystkiego. Ilość słowa pisanego wzrasta wraz z liczbą autorów. A ci namnażają się jak najęci. Dziś każdy jest ekspertem od razu! Nie bawimy się już w doświadczanie latami, bo szkoda czasu: czytamy, robimy kursy i kwalifikujemy się egzaminami – sztucznie. Zaraz po tym chcemy z tego żyć, bo przecież jesteśmy wykwalifikowani! A tu gówno, okazuje się że większość ludzi – pomimo zapewnień autorów – osiągają co najwyżej poziom frustracji, przy okazji krzywdząc w procesie tych którzy im zaufali. Smutne, lecz prawdziwe…

Nie powielaj błędów. Analizuj, kombinuj i testuj w swojej rzeczywistości. Nie wierz nikomu na słowo, bo to co jednym przychodzi łatwo i lekko dla innych może być katorgą!

Prosto nie znaczy łatwo, wręcz przeciwnie najprostsze jest najtrudniejszym – przykład: “poćwicz kwadrans codziennie rano”.

Sam zmagam się z częścią “rano” pomimo faktu, że trenuję codziennie regularnie od dziewięciu lat i sam trening klasyfikuję jako przyjemność.

Także nawet wyzwanie 21 dni z rzędu nie pomoże, jeśli nie zrozumiesz, że wdrożenie nawyku to dopiero pierwszy krok do praktyki. A ta przychodzi po latach.

Zamieniaj pomysły na działania, słuchaj krytyki by się samemu poprawiać. Odrzucając nienawiść i niedowierzanie, kwituj hejterów żartami o nich samych. Uśmiechaj się do siebie w chwilach porażki, opanowuj swoją radość w chwilach wygranej. 

Im bardziej stabilnie podejdziesz do realizacji marzeń tym bardziej prawdopodobne, że się urzeczywistnią!

Powered by Journey Diary.