aesthesir@gmail.com

Bazowy Stan – Równowaga

Prosto nie znaczy łatwo, bo rzeczywistość to technologia iluzorycznego dualizmu, łapiesz?

Bazowy Stan – Równowaga

Kiedy zastanowimy się nad przyczyną istnienia bazowego mechanizmu. Dojdziemy do wniosku, że takie zachowanie wymusza istnienie określonego stanu do którego system dąży. Jeśli zadzieje się w nim jakaś akcja on kontruje to reakcją by uzyskać stan równowagi. Tym samym domyka się jeden cykl, by mógł rozpocząć się następny.

Nic w naszym wszechświecie nie dzieje się bez przyczyny. Nic nie pozostaje bez odzewu. Zastanwiałeś/aś się jak efekt motyla wpływa na Twoje życie?

Równowaga jest również równoważna podleganiu wszelkim siłom działającym we wszechświecie. Nie chodzi tu o symetrię, która kojarzy się z równowagą. Może to też być płynący w zmianie chaos, który pracuje na zasadzie dążenia do równowagi – o masz nasz kosmos z różnymi unikalnymi i pięknymi kombinacjami ciał niebieskich.

System, w którym każdy element jest niezbędny nazywamy komplementarnym. Wszechświat jest komplementarny, ale czemu większość ludzkich żyć jest daleka równowagi?

Przyciągamy pech, wypadki i niepowodzenie. Staramy się wspinać w społecznej hierarchii, a i tak spadamy. Jeśli komuś udaje się przełamać granicę swojego przeznaczenia, to zwykle wkłada nadludzki wysiłek.

Czy to ciężar plecaka, odpowiedzialności czy też emocji – efektem różnych sił przyciągania jesteś pozycjonowany tu i teraz. W ten sposób dochodzimy do bazowej siły manifestującej dążenie wszechświata do równowagi – grawitacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *